Easton EA70 XCT

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Zapletené kolo je dobré kvality za přijatelnou cenu.Kolo jsem již
    • vyzkoušel,bez závad.
    • Nenalezeno.

Tento produkt jsem si vybral,protože sortiment 26 palcových kol už je poměrně zúžen,vzhledem k nástupu kol 27,5 a 29 palcových.Byl jsem rád,že jsem tento produkt objevil.Se zapleteným kolem jsem spokojen.

Typ
MTB

Závodní kola Easton, univerzální použití i do toho nejnáročnějšího terénu. Vynikající jízdní vlastnosti.

• Praskly rafek hned po prvom pade. . . Naboj ostal neporuseny, bohuzial rafky na 26" kolo na 24 der tazko zozeniete, takze nove kolo :-). Kvoli nedostupnosti nahradnych dielov a slbej tuhosti hodnotim negativne.
  • , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Zapletené kolo je dobré kvality za přijatelnou cenu.Kolo jsem již